פעילות לערב גיבוש עם אמן חושים

בתקופה בה אנו חיים ברורה למנהלי חברות וארגונים חשיבות ההון האנושי שלהם, וההשקעה בו בדרכים מתגמלות וערכיות התורמות למורל העובדים ולגיבוש הצוות. אחת הדרכים המקובלות לתגמל את עובדי החברה היא באמצעות ימי וערבי גיבוש, אך עבור ערבים אלו חשוב לארגן פעילות מתאימה מבדרת שתהיה גם בעלת ערך מוסף ותתרום לשבירת המחיצות. דוגמא נאה לכך היא פעילות לערב גיבוש כפי שמציע איש הבמה ואמן החושים שמעון נחמני.

 

ערב חברה ייחודי ומוצלח

אם אתם מחפשים רעיונות לערב חברה ייחודי ומוצלח כדאי שתכירו את המופע של אמן החושים שמעון נחמני, המספק מופע בידור אקטיבי ומונחה, מהנה וחכם בשילוב הקהל. המופע נשען על ניסיון רב שנים בתחום והופעות מול קשת רחבה של קהלים ועובדי חברות. בעזרת הרבה הומור, חומר למחשבה ופעילות משותפת המופע ממיס מחיצות ומספק בילוי מהנה  וייחודי בעל ערך מוסף. מדובר בפעילות מלמדת היוצרת מכנה משותף בין כל המשתתפים ואשר תהפוך למחרת במשרד לשיחת היום. לכן, אם אתם מחפשים אטרקציות לימי גיבוש שהינן איכותיות ומקוריות, המופע של שמעון נחמני הוא המענה הנכון עבורכם בזכות מופע מרתק בגובה העיניים המותאם ספציפית לצרכי האירוע וקהל משתתפיו.

 

להזמנת אמן חושים לערב חברה

להזמנת אמן חושים לערב חברה עם מופע ייחודי, מהנה, מרתק ומגבש, ולקבלת עוד ומידע בנושא, השאירו את פרטיכם באתר או צרו קשר עם שמעון נחמני בטלפון 052-6104991 או במייל shimonmind@gmail.com.