מופע קסמים למבוגרים – מהפנט ומפתיע

חושבים שאתם יודעים איך דברים פועלים? שמעון נחמני הוא קוסם למבוגרים שיפתיע אתכם עם מופע חווייתי, מפתיע ומרתק. המנטליסט הידוע שצבר ניסיון רב שנים בבמות העולם והארץ נחשב למוביל מבין אומני החושים בישראל, ויציג בפניכם מופע בידור מהפנט ומשעשע הנשען על חוויית חושים בדגש על החוש השישי, כישרון במה, קסם אישי, שפת גוף, אינטראקציה עם הקהל והרבה אינטואיציה. כל אלו מתאגדים לכדי מופע קסמים למבוגרים בלתי נשכח.

 

לרדת לנבכי תת המודע

מופע קסמים של שמעון נחמני, המתמחה בתקשורת טלפתית ובעל חושי, מעניק ביטוי מרהיב הממחיש השפעות נפשיות ופסיכולוגיות על אופן פעולתו של תת המודע. במופע בידורי ומרתק זה תקבלו המחשה ייחודית אודות אופן תפקודו של המוח שלנו, ועל ההשפעות השונות שמעצבות את קבלת ההחלטות שלנו. ההמחשה תשבור מוסכמות שהחזקתם לגבי תפיסות מציאות מקובלות באמצעות יכולות מנטאליות ופיזיות יוצאות דופן ורב גוניות. כל זאת, לצד יכולות במה והומור שנון המסתכמים במופע מדהים, מרגש ומצחיק השובר גבולות ומפתיע כל פעם מחדש.

 

מופע קסמים לאירועים

הזמנתו של שמעון נחמני בתור קוסם לאירועים תעניק לכם אטרקציה ייחודית ובלתי נשכחת. בזכות ניסיונו רב בתחום, מופע הקסמים של שמעון מותאם אישית לכל אירוע מבחינת אופיו וסגנונו. אלו הם מופעי בידור שמתאימים עבור מגוון לקוחות וקהלים לצרכים פרטיים ועסקיים, כדוגמת אירועי חברה והשקות, פרזנטציה להשקות, ערבי גיבוש, קבלות פנים, אירועי קהילה, חגיגות בר מצווה, ימי הולדת וחתונות. כמו כן, שמעון אמון על העברת הרצאות מרתקות בתחום והנחיית אירועים.

 

מגוון סוגי מופעים

הקוסם ואיש הבידור שמעון נחמני מעלה מספר מופעים כשמתוכם כל לקוח יכול לבחור את  המתאים לאירוע הבא שלו:

  • הקוד – מופע קוסמות על חושית אינטראקטיבי וייחודי המציג את ההשפעות השונות על תת המודע והמחשבות שלנו.
  • חוויה על חושית – מופע סוחף ומצחיק עם גילוי, קריאת וניווט מחשבות, הזזת חפצים ועוד שלל הפתעות מעולם הנסתר.
  • ריגוש בגובה העיניים – מופע מרגש ללא גבולות המביא את היכולות העל חושיות לשיאים מדהימים.

הזמנת קוסם לאירועים
להזמנת קוסם למבוגרים לאירוע הבא שלכם ולקבלת עוד פרטים ומידע בנושא, השאירו את פרטיכם באתר או צרו קשר עם שמעון נחמני בטלפון 052-6104991 או במייל  shimonmind@gmail.com.