מופע בידור למבוגרים

יום הולדת הוא סיבה מצוינת למסיבה בכל גיל, וגם המבוגרים שבינינו שמחים לחגוג את המאורע עם בני משפחה וחברים באופן מהנה וייחודי. לכן, בימינו לא מעט אנשים מחפשים מופע בידור למבוגרים איכותי ושונה עבור חגיגת יום ההולדת שלהם, בייחוד אם מדובר בתאריך מיוחד כמו החלפת עשור. מופע הבידור של אמן החושים המוערך שמעון נחמני מעניק לכך מענה מושלם, ומגיש תוכנית מותאמת אישית לחגיגה.

 

מופע קוסמות למבוגרים

מי אמר שעוגה וקוסם מתאימים רק לימי הולדת של ילדים? עם אמן החושים שמעון נחמני ימי הולדת למבוגרים יכולים להיות מסיבה משמחת עם מופע מבדר, חכם ומפתיע המתאים לגיל ומאתגר את המוכר והידוע. מעצם היותו של שמעון איש בידור ובמה מנוסה הוא ידאג להנחות את הפעילות באופן נעים, זורם וסוחף ובהתאמה מלאה למקום האירוע, אופיו, גיל המשתתפים, מספרם ותחומי עניינם. מדובר במופע אינטראקטיבי, אינטליגנטי ושופע הומור בגובה העיניים, המדגים את אופן פעילות המוח האנושי באמצעות השפעות פסיכולוגיות על תת המודע שלנו. כך תזכו בהזדמנות נדירה להכיר אצלכם בסלון את אומנות החושים, עם קשר ויחס אישי לכל אחד מהמוזמנים.

 

להזמנת אמן חושים ליום הולדת למבוגרים

להזמנת אמן חושים כפעילות מקורית ובלתי נשכחת למסיבת יום הולדת למבוגרים, ולקבלת עוד ומידע בנושא, השאירו את פרטיכם באתר או צרו קשר עם שמעון נחמני בטלפון 052-6104991 או במייל shimonmind@gmail.com.