מופעי טלפתיה

שמעון נחמני הוא אמן טלפתיה לאירועים שיעלה לפניכם מופע חווייתי, מסעיר ומפתיע. אלו מופעי טלפתיה שייקחו אתכם למסע מרגש החוצה את גבולות המוכר ומרחיב את הבנתכם לגבי המוח האנושי, השפעותיו ויכולותיו.

 

מופעים שופעים קסמי טלפתיה

המופעים של שמעון נחמני מבוססים על ניסיון רב שנים בתחום ושופעים קסמי טלפתיה שמאתגרים את הידוע והמוכר לנו. מדובר בקסמים כדוגמת קריאת וגילוי מחשבות, הזזתם של חפצים ללא מגע יד אדם, השפעה על מחשבות והתנהגות של אנשים. כל אלו ועוד יוצגו בפניכם על ידי מנטליסט בעל כישרון במה ויכולות בידור גבוהות, המתגבשות לכדי מופע זורם ואינטראקטיבי המשתף את הקהל, מרגש, מצחיק ומפתיע אותו בכל פעם מחדש.

 

הזמנת מופעי טלפתיה

מופעי הטלפתיה של שמעון נחמני מתאימים לקשת רחבה של קהלים ואירועים. בין היתר, שמעון מגיש מופעים המתאימים לקהל גדול לצד מופעים אינטימיים ואישיים לקהל מצומצם. כמו כן, המופעים מתאימים לשלל סוגי אירועים פרטיים ועסקיים כדוגמת חתונות, בר מצווה, ימי הולדת, אירועי קהילה, מסיבות חברה, השקות, כנסים וימי גיבוש. חשוב לציין כי לכל אירוע שמעון דואג לבחור בקטעי מופע המתאימים לסגנונו ולקהל המוזמנים.

 

להזמנת אומן טלפתיה לאירועים

להזמנת אמן טלפתיה לאירועים עם מופע ייחודי, מרתק, מרגש ומצחיק, ולקבלת עוד פרטים ומידע בנושא, השאירו את פרטיכם באתר או צרו קשר עם שמעון נחמני בטלפון

052-6104991 או במייל shimonmind@gmail.com.