אמן על חושי

אמן על חושי – לאילו אירועים כדאי להזמין אותו?

לא משנה באיזה אירוע מדובר, אין כמו אטרקציה מיוחדת, כזו שכולם ידברו עליה, כדי להפוך את האירוע לקצת אחר. אמן על חושי הוא דרך נפלאה להפוך כל אירוע לחוויה של כל החושים, חוויה שהיא הרבה יותר ממסיבה, יום חברה או מפגש חשוב. אמן טלפתיה מציע לכם ולאורחים שלכם פעילות חדשה, שכמותה לא נתקלתם בעבר ועל אחת כמה וכמה באירועים אחרים שהשתתפתם בהם. נשמע לכם מעניין? מתכננים אירוע בקרוב ותוהים האם הפעילו הזו תתאים לכם? הנה כל האירועים שמתאים להזמין אליהם אמן על חושי:

אירוע חברה ויום גיבוש לעובדים

אם אתם מתכננים אירוע לעובדים שלכם, מופע טלפתיה למבוגרים יכול להיות הפתרון המתאים לאירוע שלכם. מופע כזה כולל קסמי טלפתיה ייחודיים, הזזת חפצים, קריאת מחשבות וההשפעה עליהן ועוד ועוד. זוהי הזדמנות נפלאה ליהנות ביחד, כל העובדים, לבלות וגם להתגבש ו"על הדרך" לצפות במופע עוצר נשימה שכולו קסם והפתעה!

מסיבת יום הולדת

אפשר להזמין אמן על חושי גם למסיבות יום הולדת. בין אם זו מסיבת יום הולדת 50 או מסיבת יום הולדת 20, אין כמו אמן טלפתיה כדי להפתיע את כל המוזמנים וכמובן גם את חתן או כלת השמחה. אם עורכים את האירוע בבית יש לוודא שיש מרחב מתאים לערוך בו את המופע, מופע שיאפשר אינטראקציה נוחה בין האמן המופיע לבין הקהל, הצופה בו.

מסיבת בר או בת מצווה

מחפשים אטרקציה מסוג אחר למסיבת בר או בת מצווה? מה דעתכם להזמין אמן טלפתיה שמציע מופע טלפתיה למבוגרים וגם לצעירים? אמן על חושי יגיע לאירוע שלכם ויציע לכל האורחים חוויה על חושית מרתקת במיוחד. המופע מתובל בהומור רב, בקסם בלתי רגיל ובעיקר בהפתעות ייחודיות, שמעוררות לא מעט מחשבה בקרב המשתתפים. מופע כזה נהדר לצעירים וגם למבוגרים ומשתלב באופן מושלם לצד אטרקציות נוספות.

רוצים להזמין אמן על חושי לאירוע הקרוב שלכם? שמעון נחמני, מנטליסט ואמן חושים, הוא הכתובת המתאימה לפנות אליה. עם ניסיון רב מאד בתחום ויכולת וירטואוזית נפלאה, יציע לכם שמעון את כל מה שצריך לאירוע חווייתי, משמח ומהנה מאד. לפרטים נוספים ולהזמנתו לאירוע הבא, התקשרו לטלפון 052-6104991.