אמן חושים לבר מצווה

בשעה טובה, ילדכם הגיע לגיל המצוות ואתם מתכננים אירוע ייחודי וחגיגי שיענה על חלומותיו ויספק גם את האורחים. יחד עם זאת, הדור הצעיר כבר אינו מסופק משירותי קייטרינג טובים וממוסיקת רקע, אלא מבקש אטרקציות מקוריות שילהיבו אותו ואת הקרובים לו. כלומר, אטרקציות כפי שמציע אמן החושים שמעון נחמני אשר ישדרגו את האירוע ויהפכו אותו לחווייתי, סוחף ומבדר. בין אם מדובר באטרקציות לבר מצווה בצפון או במרכז, אטרקציות לבר מצווה דתית או בכל סוג אחר של חגיגה, הזמנתו של שמעון נחמני לאירוע תעשה אותו למאורע ייחודי ובלתי נשכח.

 

חוויה על חושית מדהימה

על ידי הזמנת שמעון נחמני אמן החושים לבר מצווה של בנכם, האורחים ובעל השמחה יזכו בחוויה מרתקת ומדהימה. החוויה תכבוש כל אורח צעיר או מבוגר כאחד על ידי גילוי מחשבות, הזזת חפצים ללא מגע, טלפתיה ועוד שלל הפתעות. בנוסף, לשמעון יש ניסיון רב בהנחיית אירועים ולכן מצויים בידיו כל הכלים להעלאת מופע המשלב ומשלהב את הקהל, בדגש מיוחד על בעל השמחה ומשפחתו הקרובה. זהו מופע שיעורר את חושיהם של הנוכחים ויגרום להם לבחון מחדש את המציאות הסובבת אותם, בשעה מלאת קסם והומור המותאמת ספציפית לאופי האירוע ומוזמניו.

 

להזמנת אמן חושים לבר מצווה

להזמנת אמן חושים לבר מצווה במופע ייחודי, מרתק ומסעיר, ולקבלת עוד פרטים ומידע בנושא, השאירו את פרטיכם באתר או צרו קשר עם שמעון נחמני בטלפון 052-6104991 או במייל  shimonmind@gmail.com.